Жалюзі горизонтальні

Жалюзі


Горизонтальні жалюзі 

Практичні, стильні та легкі горизонтальні жалюзі на вікна — хороша альтернатива важким шторам. Різноманітність кольорової палітри та матеріалів, зокрема натуральних з бамбука і дерева, додадуть унікальний стиль приміщенню. Сонцезахисні віконні системи беруть участь у підтримці комфортної температури в приміщенні, прості в експлуатації та не вимогливі в догляді.

Горизонтальні жалюзі: види та матеріали

Універсальні жалюзі використовують в інтер'єрах квартир, офісів, вони чудово підходять на кухню, спальню. Залежно від матеріалів і способів кріплення, виділяють такі види жалюзів:

  • класичні жалюзі горизонтальні алюмінієві — найпоширеніший вид, не вигоряють, не деформуються з часом, прийнятна ціна;

  • міжрамні системи — кріплення проходить між рамами, внутрішні моделі добре захищають від сонця, зручні в управлінні, не стукають при поривах вітру;

  • касетні моделі — спроектовані для встановлення на стулки пластикових вікон, ними легко керувати підйомом і поворотом за допомогою одного ланцюжка; 

  • автоматичні жалюзі на вікна горизонтальні — зручні в управлінні, виготовляються з електроприводом і пультом ДУ.

Купити жалюзі горизонтальні можна в нашому магазині «К-систем». Ціни на горизонтальні жалюзі залежать від використовуваних матеріалів і конструкції, в будь-якому випадку вони оптимальні в Україні завдяки реалізації продукції від виробника. 

В наявності та на замовлення багато виробів, наприклад, металеві жалюзі, що встановлюються в отвір вікна або на стулки. Замовити також можна стильні та вишукані жалюзі день-ніч, що захищають від ультрафіолетових променів і сторонніх очей.

Класичний горизонтальні жалюзі. Карниз і нижній профіль сталеві, Полотно – алюмінієві ламелі. Поєднаний блок підйому-повороту. Підйом здійснюється шнуром, поворот ламелей – пластиковою тростиною. Сторона керування – права за замовчуванням. (Змінити сторону керування можна під час підтвердження замовлення.) 
Широка гамма кольорів дозволяє оформити будь-який інтер'єр. Жалюзі можна замовити як у стандартних розмірах, так і на індивідуальне замовлення.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок