Жалюзі горизонтальні класичні

Жалюзі горизонтальні

 

Горизонтальні жалюзі 

Практичні, стильні та легкі горизонтальні жалюзі на вікна — хороша альтернатива важким шторам. Різноманітність кольорової палітри та матеріалів, зокрема натуральних з бамбука і дерева, додадуть унікальний стиль приміщенню. Сонцезахиснівіконні системи беруть участь у підтримці комфортної температури в приміщенні, прості в експлуатації та не вимогливі в догляді.

Горизонтальні жалюзі: види та матеріали

Універсальні жалюзі використовують в інтер'єрах квартир, офісів, вони чудово підходять на кухню, спальню. Залежно від матеріалів і способів кріплення, виділяють такі види жалюзів:

  • класичні жалюзі горизонтальні алюмінієві — найпоширеніший вид, не вигоряють, не деформуються з часом, прийнятна ціна;
  • касетні моделі , або жалюзі з монокеруванням, — спроектовані для встановлення на стулки пластикових вікон, ними легко керувати, підйом і поворот здійснюються за допомогою одного ланцюжка; 

Купити жалюзі горизонтальні можна в нашому магазині «К-систем». Ціни на горизонтальні жалюзі залежать від використовуваних матеріалів і конструкції, в будь-якому випадку вони оптимальні в Україні завдяки реалізації продукції від виробника. 

В наявності та на замовлення багато виробів.
Класичні горизонтальні жалюзі - карниз і нижній профіль сталеві, Полотно – алюмінієві ламелі. Поєднаний блок підйому-повороту. Підйом здійснюється шнуром, поворот ламелей – пластиковою тростиною. Сторона керування – права за замовчуванням. (Змінити сторону керування можна під час підтвердження замовлення.) Широка гамма кольорів дозволяє оформити будь-який інтер'єр. Жалюзі можна замовити як у стандартних розмірах, так і на індивідуальне замовлення.
Касетні моделі — спроектовані для встановлення на стулки пластикових вікон, ними легко керувати - підйом та поворот здійснюється за допомогою одного ланцюжка. Карниз і нижній профіль сталеві, Полотно – алюмінієві ламелі. В залежності від обраної моделі використовуються комплектуючі словацького виробника KSYSTEM, або комплектація виробників України.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок