Статті

При виборі жалюзі слід врахувати декілька чинників:Тип жалюзі: Існує декілька типів жалюзі, таких як вертикальні, горизонтальні (венеціанські), рулонні, римські і т. д. К..
Рулонні штори: стильне і практичне рішення для вашого вікна Рулонні штори - це одно з найпопулярніших рішень для вікон в сучасному інтер'єрі. Вони поєднують в собі стильний дизайн, практичність і функціональність, роблячи їх ідеальним вибором для будь-якого приміщення.&n..
Доглядати за жалюзі нескладно, ось декілька порад по відходу за жалюзі:Регулярне чищення: Пил і бруд можуть накопичуватися на жалюзі щодня, тому рекомендується періодично проводити їх чищення. Для цього можна використати м'яку щітку або пилосос з насадкою для м'яких меблів. П..
Пропонуємо до вашої уваги новий вид інтер'єрних жалюзі – «ЯПОНСЬКІ ПАНЕЛІ». «ЯПОНСЬКІ ПАНЕЛІ» добре підходять для перекриття високих отворів або для зонування приміщень. Складаються з карниза з кількома смугами руху і бігунків, що рухаються по ньому, - утримачів полотен. Для виго..
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок