Тканеві ролети

Купити
Купити
Купити

Тканеві ролети

Тканинні ролети – це різновид ролет, які використовуються для затемнення вікон або регулювання кількості світла, яке проникає в приміщення. Вони складаються з тканинного полотна, яке намотується на вал з механізмом управління, який може бути ручним або автоматичним.

При використанні спеціальної тканини (зебра) з чергуванням прозорої та непрозорої смуг, отримуємо виріб із зовсім іншим функціоналом: "День-Ніч". У таких тканинних ролетах тканина складається в 2 шари і при поєднанні смуг дає ефект або "повного затінення", або "смугастої" тканинної ролети, що частково пропускає світло.

Купити штори рулонні

Тканинні ролети можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як бавовна, поліестер, лляна тканина, віскоза тощо. Вони доступні в різних кольорах і дизайнах, що дозволяє підібрати варіант, який найбільш відповідає стилю та інтер'єру приміщення.

Тканинні ролети можуть мати різні ступені затемнення, від прозорих до повністю затемнюючих, залежно від товщини тканини та її текстури. Вони також можуть бути виготовлені в різних розмірах, що дозволяє встановлювати їх на вікна різної величини та форми.

Ціна на рулонні штори

Ціна на рулонні штори залежить від об’єктивних факторів, передовсім:

  • Матеріалу, типу та якості тканини, яка використовується;
  • Розмірів;
  • Наявності додаткових переваг, опцій. Приміром, сонцезахисні або рулони день/ніч будуть коштувати дещо більше.

У каталозі представлені найрізноманітніші штори на вікна – однотонні та з малюнком, із різними технічними характеристиками. Зручна система навігації допоможе швидко підібрати оптимальний варіант.

Доставка рулонних штор по Україні

Купити тканеві жалюзі на вигідних умовах пропонує фірмовий інтернет-магазин Ksystem. Величезний асортимент дозволяє підібрати варіант, який гармонійно впишеться в інтер’єр вашого дому. Ви можете замовити ролети онлайн недорого, а ми організуємо швидку доставку по всій Україні.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок