Жалюзі вертикальні

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити

Вертикальні жалюзі

Жалюзі – це практичний та ефектний варіант оформлення віконних отворів. Виглядають вони стильно, сучасно, але головне – забезпечують чудовий захист від сонця та зовнішніх подразників. 

Оформлення вікон вертикальними жалюзі

Вертикальні сонцезахисні тканинні жалюзі на вікна дозволяють повністю перекрити доступ сонячного світла до приміщення – це важливо, якщо ви працюєте вночі, а вдень прагнете добре виспатись. Але вони легко відкриваються, пропускаючи ультрафіолет і тепло разом із ним. За жалюзі просто дбати – із миттям і стиранням пилу немає складнощів, таких як при пранні важких штор. За стилістикою вони підходять до фактично всіх інтер’єрів. Тим більше, що можна підібрати різні кольори, форми та розміри жалюзі. 

Ціни на «Вертикальні жалюзі»

Ціна на віконні жалюзі залежить передовсім від об’єктивних факторів, зокрема:

  • Матеріалу створення ламелів
  • Типу кріплення;
  • Розмірів;
  • Бренду-виробника.
В нашому каталозі представлені різні види жалюзі «День/Ніч». Зручна система навігації та детальні описи дозволять швидко підібрати потрібну модель самостійно. А якщо виникнуть питання, ви завжди можете зв’язатись із менеджерами по телефону.

Купити жалюзі вертикальні

Купити вертикальні жалюзі ви можете просто зараз у компанії К-Систем. Наші ціни приємно вас здивують, а якість продукції порадує. Надаються офіційні гарантії. А ще не потрібно нікуди їхати, адже замовити якісну продукцію можна онлайн. Одразу після оформлення замовлення ми відправимо його за вашою адресою – на поштове відділення або додому. Доставка охоплює всі регіони в Україні і займає до 3 робочих днів. 

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок