Нові товари

Переваги

Швидка доставка

Для вашої зручності ми пропонуємо відправку готової продукції в будь-яку точку України будь-яким зручним для вас вантажоперевізником. При упаковці готових виробів використовується тільки щільний гофрований картон, що, як правило, забезпечує збереження вантажу під час транспортування.

Якість продукції

Ми пропонуємо найкраще поєднання «ціна-якість» у сфері сонцезахисту. Співпраця з найвідомішими європейськими постачальниками та постійний контроль виробничих процесів дозволяють гарантувати високу якість продукції, що виготовляється нами.

Чому вибирають К-систем

Наша компанія є безперечним лідером у галузі виробництва сонцезахисних систем. Принципи роботи ТОВ «К-систем» засновані на використанні сучасних технологій, суворому контролі якості та турботі про своїх клієнтів.

Швидкість виготовлення

Ми маємо власну виробничу базу, оснащену найсучаснішим обладнанням, що дозволяє значно прискорити терміни виготовлення будь-якого виробу. Термін поставки нашої продукції – від 2 до 7 днів з моменту оплати, залежно від технологічної складності замовленого виробу.


Компанія
«К-систем»

Була організована європейськими професіоналами вищого рівня, які понад 30 років працюють у галузі виробництва жалюзі. На українському ринку фірма заявила про себе у квітні 2005 року, і на сьогоднішній день є лідером продажу як стандартних, так і ексклюзивних виробів сонцезахисної техніки у Південному регіоні України.  ТОВ «К-систем» займається виробництвом та реалізацією горизонтальних та вертикальних жалюзі, тканинних ролет, москітних сіток. Ми співпрацюємо з відомими в Європі постачальниками комплектації для виробництва сонцезахисної техніки, що гарантує високу якість нашої продукції. Оновлюючи та розширюючи асортимент вироблених нами товарів, ми прагнемо бути найкращими у своїй галузі, та відповідати найвищим вимогам своїх замовників.


Співробітники компанії «К-систем» – це творча, кваліфікована команда професіоналів, яка гарантує якість та підтримку клієнтів у всіх питаннях.


Каталог товарів

Диана
Магазин нравится, попадаются хорошие предложения..
Людмила
Я рекомендую этот интернет магазин, цена дешевле на порядок чем у конкурентов, товар в идеальной упаковке, молодцы!!!!..
Пропонуємо до вашої уваги новий вид інтер'єрних жалюзі – «ЯПОНСЬКІ ПАНЕЛІ». «ЯПОНСЬКІ ПАНЕЛІ» добре підходять для перекриття високих отворів або для зонування приміщень. Складаються з карниза з кількома смугами руху і бігунків, що рухаються по ньому, - утримачів полотен. Для виго...
25.07.2024
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок